Agenda 2013

Hieronder het programma overzicht van Cycloteam.com voor 2013.  Mocht je met andere leden een Cyclo, klassieker of MTB marathon willen rijden die niet in onderstaande programma staat, dan graag even via info@cycloteam.com doorgeven.

Cyclo- en wedstrijdprogramma:

  • Januari/Februari –  MTB strandraces/MTB Toertochten/MTB trainingsweekenden Ardennen / (groeps)trainingen op de weg met aansluitend trainingskoers bij o.a. DRC De Mol in Dordrecht
  • Februari – 1e trainingskamp Gran Canaria 31/1-7/2
  • Maart –  2e trainingskamp Portugal
  • Maart – Tour of the North in Ierland (amateurs, onder voorbehoud)
  • April: 3e trainingskamp Ventimiglia 30/3-6/4 met aansluitend cycloweekend St. Tropez
  • 07/04 Granfondo Colnago Cyclo, Saint Tropez, Frankrijk (138 km / 2400 hm, UCI World Cycling Tour) georganiseerde groepsreis
    (met Cycloteam.nl bus en eigen auto’s). Donderdagavond vertrek, maandag retour.
  • Verder in april – Diverse Amateur klassiekers (o.a.Omloop der Peel, Ronde van Brabant, St. Jozef Klassieker)
  • Mei – Diverse klassiekers voor Amateurs (o.a. Hel van Brabant, Omloop Hoeksche Waard)
  • 11 mei 2013 – 1e Cycloteam.com Ronde van Rossum (Selectief criterium over 1800 meter voor categorieën recreanten / sportklasse /amateurs)
  • Juni – Diverse wedstrijden voor Amateurs/elite (o.a. Tour de LaSalle, Ronde Gaumaise N-Frankrijk)
  • 09/06 – Trois Ballons Cyclo, Vogezen Frankrijk (Champagney 205 km / 4300 hm)
    Donderdag of vrijdag vertrek, zondag of maandag retour.
  • 29/06 t/m 07/07 GF Fausto Coppi, Italië (Cuneo 198 km)  Georganiseerde groepsreis met eigen vervoer, ook opengesteld ter kennismaking voor NIET-leden). 
  • 18/08 t/m 25/08 – Baltic Chain Tour (UCI Elite 2.2, 8-daagse etappe koers door Estland, Letland en Litouwen)
  • 24/08 – Claudy Criquielion Cyclo, België (La Roche 173 km / 3300 hm)


MTB Marathon- en wedstrijdprogramma (Wallonia Cup):

  • 17/3 Dinant Wallonia Cup # 1
  • 24/3 Thieusies Wallonia Cup # 2
  • 21/4 Archennes Wallonia Cup # 3
  • 26-28/4 Houffalize Open Tour
  • 28/4 Cuesmes Wallonia Cup # 4
  • 9/5 Cimes de Waimes
  • 20/5 La Reid BK marathon Ardennes Trophy
  • 26/5 Eupen Wallonia Cup # 5
  • 1/6 Stoumont UCI
  • 6-7/7 NK MTB Groesbeek
  • 23/6 Malmedy Raid des Hautes Fagnes
  • 6/7 Saint-Vith UCI
  • 14/7 Ouren Wallonia Cup # 6
  • 17-18/8 Houffalize UCI HC

 

 

 

advertenties